هیوندای سانتافه 2024

سانتافه 2024 نمایش توانمندی های هیوندای

هیوندای سانتافه یکی از محبوب ترین خودرو های هیوندای می باشد که در ایران نیز از محبوبیت بسیاری برخوردار است. هیوندای سانتافه 2024 جدیدترین سری از این خودروی محبوب می باشد که قرار است روانه بازار شود.

زندگی شهری و لذت تجربه آفرود در کنار هم

هیوندای سانتافه کاملا متفاوتی را ارائه کرده است. این خودرو خلق شده است تا همه کسانی که دوست دارند لحظات عادی را به لحظاتی خارق العاده تبدیل کنند به سمت خود بکشد. این SUV با فاصله بین دو محور طولانی تر، فضای داخلی جادار و فضای صندوق عقب بسیار بزگ، تعادل کاملی بین زندگی شهری و فضای خارج از جاده عالی برقرار می کند

هیوندای سانتافه 2024
هیوندای سانتافه 2024

بررس نکات برجسته سانتافه 2024

فضای سخاوتمندانه و فناوری هوشمند

فضای داخلی هیوندای سانتافه 2024 دارای فضای کافی برای ماجراجویان و تجهیزات آنها است و فضای زندگی سخاوتمندانه ای را برای یک سبک زندگی بی دردسر در فضای باز ارائه می دهد. شما برای حمل انواع تجهیزات کمپ و مسافرت فضای کافی خواهید داشت.  همچنین در این سانتافه انواع مختلفی از ویژگی ها با تکنولوژی بالا، برای حس لوکس بودن ارائه می شود، مانند صفحه نمایش منحنی پانورامیک با صفحه نمایش دوگانه 12.3 اینچی.

سانتافه 2024
هیوندای سانتافه 2024

فضای پیشرو در کلاس

شکل جعبه‌ای کاملاً جدید و شبح متمایز SANTA FE از فاصله بین دو محور بلند و فضای درب عقب عریض آن گرفته شده است که بهترین فضای تراس مانند را در این کلاس ارائه می‌کند که برای زندگی شهری و حتی برای محیط‌های خارج جاده عالی است.

 

چهره جلوی سانتافه 2024

با کاپوت بلند، چراغ‌های جلوی H شکل چشم نواز و گلگیرهای تیز و جسور، قسمت جلویی حس عظمت ایجاد می‌کند. شکل H در چراغ‌های جلو و طراحی سپر پایین، نقل قولی از طراحی نشان «H» هیوندای است.

هیوندای سانتافه 2024
هیوندای سانتافه 2024

چهره عقب

انتهای عقب که با درب عقب بزرگتر آن مشخص می شود، تمیز و ساده است و تعادل را در طراحی کلی بیرونی ایجاد می کند. چراغ‌های عقب H شکل طراحی جلو را منعکس می‌کنند تا حس هماهنگی کلی ایجاد کنند و حضوری متمایز در جاده، روز یا شب ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزودن لیست پخش جدید