روش هاي ثبت سفارش

شما به دو روش مي توانيد ثبت سفارش کنيد

روش تلفني: شما ميتوانيد از طريق تماس تلفني و يا واتس اپ سفارشات خود را ثبت نماييد.

روش آنلاين: ميتوانيد با انتخاب محصول مورد نظر در سبد خرید خود, اقدام به سفارش گذاري نماييد.

روش هاي پرداخت

پرداخت ها به سه صورت امکان پذير مي باشند

  1. پرداخت حضوري: فقط ساکنين تهران مي توانند بعد از سفارش، مبلغ مورد نظر را درب منزل توسط دستگاه کارتخوان پرداخت نمايند.
  2. پرداخت از طريق واريز وجه: ميتوانيد پس از سفارش مبلغ را به شماره حساب                  5798-2389-2910-5022 به نام سبحان امين واريز نموده و تصوير فيش واريزي را به همراه شماره سفارش از طریق  واتس اپ به شماره 093380503231 ارسال نماييد.
  3. پرداخت آنلاين: شما مي توانيد پس از ثبت سفارش, از طريق درگاه هاي پرداخت بانکي نسبت به پرداخت مبلغ  اقدام  نماييد. در صورت پرداخت آنلاین 5 درصد تخفیف نیز دریافت خواهید کرد
digital-payment-design-vector-4217520

روش های ارسال کالا

ارسال تهران:

ارسال در تهران توسط پيک صورت ميگيرد و هزينه آن بر عهده مشتري ميباشد.قبل از ارسال کالا با مشتری هماهنگ و بازه زمانی ارسال کالا بين 2 تا 6 ساعت به طول می انجامد.

 

ارسال شهرستان:

ارسال به تمام نقاط کشور توسط تيپاکس، پست و یا سامانه های حمل و نقل بین شهری صورت ميگيرد و هزينه آن بر عهده مشتري مي باشد. بازه زمانی ارسال کالا بين 1 تا 3 روز به طول می انجامد.

ارسال پستی: ارزانترین و مطمعن ترین روش پست می باشد. ارسال توسط پست به دلیل پشتوانه قوی پست و توضیع 100 درصد درب منزل شما بهترین و ارزانترین گزینه می باشد.

سامانه حمل و نقل بین شهری: در این روش کالا برای شهر ها و استان های نزدیک توسط سامانه های اتوبوس رانی یا تاکسی رانی بین شهری ارسال می شود و استان های دور تر توسط هواپیما، که سریع ترین روش ارسال می باشد و معمولا طی 24 ساعت تحویل داده می شود، اما هزینه آن به نسبت پست و تیپاکس بالاتر می باشد و برای دریافت کالا از آنها باید خودتان مراجعه نمایید

تیپاکس: به نسبت حمل و نقل بین شهری ارزان تر و از پست گران تر می باشد. معمولا بین 2 تا 4 روز ارسال طول می کشد و در صورت وجود شعبه تی پاکس در محل شما، کالا درب منزل شما تحویل داده می شود. در غیر این صورت خودتان برای تحویل باید به تیپاکس مراجعه نمایید. یکی از مشکلات بزرگ تی پاکس، بی نظمی و عدم مسئولیت در ارسال کالا از سوی تی پاکس می باشد.